قفل برقی ریموت دار محافظت کاران

قفل برقی ریموت دار

قفل برقی کاویان و یوتاب Utab

 

قفل برقی ریموت دار

قفل برقی ریموت دار

یوتاب و کاویان دو برند ایرانی تولید کننده قفل برقی درب حیاطی می باشند که البته قفل های برقی آنها دقیقاً مشابه قفل برقی لاک پشتی سیزا ایتالیا می باشد. این قفل های برقی مگنتی دارای ۲ سال گارانتی می باشند و تقریباً ۳۵% ارزانتر از قفل سیزا ایتالیا می باشند. در کل قفل های برقی سیزا ، یوتاب و کاویان تفاوت چندانی با هم ندارند و کاور ، شاسی و مکانیزم مشابه دارند.

قفل برقی

یک نوع آوری که در قفل یوتاب Utab دیده می شود، دستگیره قرمز رنگ پشت قفل است که درقفل برقی سیزا و کاویان این دستگیره وجود ندارد. بعضی از درب ها از سمت داخل دستگیره ندارند که در صورت نصب قفل برقی یوتاب با وجود دستگیره قرمز رنگ آن دیگر نیازی به نصب دستگیره مجزا برای درب حیاط نداریم، لازم به ذکر است که این دستگیره چندان هم دیزاین کاربردی و خوبی ندارد ولی حداقل وجود آن بهتر از نبودنش است.

قفل برقی

از مزیت های قفل برقی Utab , kavian و Cisa این است که با توجه فشار معکوس آن به درب نیازی نیست در هنگام زدن کلید درباز کن، شخصی که پشت درب حیاط است درب را به سمت خودش بکشد تا اینکه درب باز شود و حتی اگر زبانه تحت فشار باشد براحتی با فشردن کلید آیفون درب باز می شود. مزیت دیگر آن از نقطه نظر امنیتی این است که سارقان نمی توانند از بیرون و با فشردن یک کارت ساده زبانه را به عقب هدایت و درب را باز کنند.

قفل برقی ریموت دار

لازم بذکر است این قفل های برقی علاوه بر کاربرد جهت درب ورودی عابر ساختمان، برروی انواع درب های نفر روی دیگر قابل نصب می باشند. همچنین این قفل های برقی قابلیت عملکرد هماهنگ با درب ریموت کنترلی پارکینگ را دارا می باشند و جهت بالابردن امنیت و جلوگیری از باز شدن درب پارکینگ با فشار خارجی ، به صورت گسترده بر روی انواع درب اتوماتیک پارکینگ نصب می شوند.

 

رفاه و امنیت با قفل برقی یوتاب و کاویان:

قفل برقی ریموت دار

قفل برقی ریموت دار

معمولاً افراد در هنگام شب درب ورودی ساختمان خود را ۳ قفله می نمایند و در صورتیکه بر روی درب ساختمان شما قفل آیفونی معمولی نصب شده باشد، اگر زمانی که درب ۳ قفله است کسی زنگ را بزند از طریق آیفون درب باز نمی شود و شما ناچارید تا پشت درب رفته و با استفاده از کلید درب را باز نمایید، اما اگر شما از قفل های برقی یوتاب ، سیزا و یا کاویان استفاده نمایید با فشردن کلید درب بازکن آیفون درب باز شده و پس از ورود شخص مورد نظر مجدداً درب بصورت اتوماتیک در حالت قفل دائم (۳ قفله) قرار خواهد گرفت.

 

این قابلیت در آپارتمانها و مجتمع های مسکونی واقعاً یک مزیت بزرگ به شمار می آید. همچنین اگر دوست دارید که درب همیشه ۳ قفله باشد و اینکه هر شب با استفاده از کلید درب را ۳ قفله نمایید برای شما خسته کننده و ملال آور است، می توانید از این قفل های برقی استفاده کنید زیرا هنگامی که درب بسته می شود درب به حالت قفل دائم می رود و دیگر نیازی به سه قفله کردن درب نیست. کلید این قفل های برقی فقط جهت غیر فعال نمودن شستی قرمز رنگ قفل از سمت داخل و همچنین باز نمودن درب از سمت بیرون کاربر دارد.

قفل برقی ریموت دار

می توانید با اضافه نمودن یک مدار ساده و ارزان قیمت ریموت کنترل به قفل برقی خود، با فشردن کلید ریموت کنترل درب را باز نموده و تردد نمایید. در صورت نصب سیستم ریموت کنترل می توانید از سایر کلید های ریموت کنترل جهت باز و بسته نمودن درب پارکینگ ، کرکره برقی پارکینگ و مغازه ، روشن نمودن چراغها و … استفاده نمایید.

قفل برقی ریموت دار

لازم بذکر است این قفل های برقی علاوه بر ریموت کنترل امکان عملکرد توسط سایر تجهیزات کنترل تردد مانند سنسور اثر انگشت ، دستگاه کارتخوان و تک ، صفحه کلید و رمز ، تشخیص چهره و غیره را دارا می باشند.

در صورتیکه امنیت و کنترل تردد دربی که قفل برقی بر روی آن نصب است برای شما دارای اهمیت است می توانید با نصب همزمان قفل برقی و جک آرام بند حداکثر امنیت را فراهم آورید. در اینصورت بلافاصله پس از ورود و یا خروج شخص مورد نظر شما جک آرام بند درب را بسته و قفل می نماید و امکان باز ماندن درب و ورود افراد غریبه از بین می رود. با نصب آرام بند برای همیشه از کوبیده شدن درب و ایجاد سر و صدا و همچنین خرابی قفل برقی بر اثر ضربه و کوبیده شدن درب رها خواهید شد.

 

 • ۲۴ ماه گارانتی
 • بدنه مستحکم و مقاوم
 • وجود دستگیره بر روی قفل برقی
 • عدم امکان باز نمودن درب با کارت ویزیت و امثال آن
 • امکان نصب بر روی انواع درب آهنی نفررو و پارکینگ
 • فشار معکوس به درب و رها سازی زبانه تحت فشار قفل برقی
 • امکان باز نمودن درب دائم قفل (۳ قفله) توسط ریموت کنترل ، آیفون و …
 • سیستم دائم قفل و عدم نیاز به ۳ قفله کردن درب در هنگام خروج از ساختمان
 • امکان هماهنگی با انواع ریموت کنترل ، کارتخوان ، صفحه کلید رمزی ، سنسور اثر انگشت و …
 • سایز بزرگ قفل برقی و ظاهر نچندان زیبا
 • اختلاف قیمت ناچیز با قفل برقی سیزا ایتالیا

قفل برقی

قفل برقی سیزا ایتالیا Cisa

قفل برقی ریموت دار

قفل برقی ریموت دار

این نوع قفل برقی به که قفل لاک پشتی و کله گاوی نیز شهرت دارد ، یکی از ایمن ترین، با کیفیت ترین و البته پرکاربردترین انواع قفل برقی موجود در بازار کشورمان می باشد . لازم به ذکر است قفل برقی Cisa سیزا ایتالیا با گارانتی ۳۰ ماهه در بازار کشورمان ارائه می گردد که البته با توجه به کیفیت بالا بندرت پیش می آید که قفل برقی سیزا دچار مشکل شود و نیاز به گارانتی داشته باشد.

قفل برقی ریموت دار

از مزیت های این قفل برقی می توان به این مورد اشاره نمود که بر خلاف قفل های قدیمی، نمی توان از خارج درب زبانه قفل برقی سیزا را با قرار دادن یک کارت ساده به عقب برگرداند و از نظر امنیتی این یک مزیت فوق العاده می باشد. مزیت دیگر نسبت به قفل های قدیمی این است که مکانیزم عمل قفل برقی سیزا به گونه ای طراحی شده که حتی اگر زبانه قفل تحت فشار باشد، هنگامی که قفل برقدار می شود ( کلید آیفون فشرده می شود ) قفل درب را در جهت بسته شدن می فشارد و سپس زبانه را آزاد و درب را باز می کند و دیگر نیاز نیست که شخصی که در خارج از درب ایستاده درب را به سمت خودش بکشد.

قفل برقی

این قفل در انواع بدون شستی جهت نصب بر روی درب اتوماتیک پارکینگ و شستی دار جهت نصب بر روی درب ورودی آهنی حیاط ساختمان، لابی آپارتمان و … طراحی شده است.

 

بالا بردن امنیت و رفاه بوسیله قفل برقی سیزا Cisa:

قفل برقی سیزا ایتالیا

قفل برقی سیزا ایتالیا

بسیاری از افراد در هنگام شب درب ورودی منزل را از داخل قفل می نمایند ، که البته این کار در دراز مدت بسیار خسته کننده و ملال آور است. در صورتیکه شما از قفل های قدیمی استفاده می کنید، اگر در هنگامی که درب از داخل قفل است برای شما مهمان بیاید دیگر آیفون شما قادر به باز نمودن قفل درب نیست و می باید مجدد به جلوی درب رفته و درب را با کلید باز نمایید.

قفل برقی ریموت دار

لازم بذکر است قفل برقی سیزا وقتی که درب بسته می شود، بصورت اتوماتیک به حالت قفل دائم می رود و نیازی به سه قفل نمودن درب نیست و زمانی که درب قفل است اگر شما کلید آیفون را بفشارید درب باز می شود و پس از ورود مهمان و بسته شدن درب، مجدداً قفل در وضعیت ۳ قفله قرار می گیرد. همین مزیت است که با عث شده قفل برقی سیزا ایتالیا به وفور بر روی دربهای ورودی آپارتمان و درب های برقی پارکینگ نصب شود.

قفل برقی ریموت دار

با توجه به اینکه قفل برقی سیزا بصورت دائم قفل می باشد دیگر نیازی به قفل نمودن آن در هنگام شب نیست و کلید آن فقط جهت غیر فعال نمودن شستی قرمز رنگ روی قفل (از سمت داخل) و همچنین باز نمودن درب از بیرون استفاده می شود.

قفل برقی ریموت دار

همچنین با اضافه نمودن یک مدارکنترل ساده می توان قفل برقی Cisa را توسط ریموت کنترل باز نمود. در اینجا باید متذکر شویم که می توان ریموت را بصورتی تنظیم نمود که شما بتوانید با یک ریموت کنترل علاوه بر کنترل درب نفررو، درب پارکینگ، کرکره برقی، چراغ ها و … را کنترل نمایید. همچنین علاوه بر ریموت کنترل می توان بوسیله انواع تجهیزات کنترل تردد و دسترسی مانند کارتخوان ، صفحه کلید رمز ، اثر انگشت ، تشخیص چهره و غیره قفل برقی سیزا را کنترل نمود.

قفل برقی ریموت دار

توجه شود که برای داشتن حداکثر امنیت می باید قفل برقی بهمراه جک آرام بند مورد استقاده قرار گیرد تا هنگامی که اشخاص وارد و خارج می شوند درب بصورت اتوماتیک بسته شده و قفل گردد. همچنین با نصب آرام بند مناسب و استاندارد می توان از کوبیده شدن درب و در نتیجه ایجاد سر و صدا و خرابی قفل برقی جلوگیری نمود.

قفل برقی ریموت دار

 •  ۳۰ ماه گارانتی
 • کیفیت ساخت بالا و بدنه بسیار مستحکم
 • فشار معکوس به درب و آزاد نمودن زبانه تحت فشار
 • قابل نصب بر روی انواع درب آهنی از جمله درب اتوماتیک پارکینگ
 • قابلیت باز و بسته شدن درب قفل (۳ قفله) توسط ریموت کنترل ، آیفون و …
 • سیستم قفل دائمی وعدم امکان عقب زدن زبانه درب با کارت ویزیت و امثال آن
 • سیستم دائم قفل و عدم نیاز به ۳ قفله نمودن درب در هنگام شب و یا در زمان خروج از ساختمان
 • امکان عملکرد توسط تجهیزات خانه هوشمند و اکسس کنترل مانند آیفون ، کارتخوان ، تشخیص چهره ، ریموت ، رمز و …
 • شکل ظاهری نچندان دلچسب و ابعاد بزرگ

 

قفل برقی درب حیاط سیزا Cisa

 

قفل برقی درب حیاط سیزا

قفل برقی درب حیاط سیزا

این نوع قفل برقی سیزا جایگزین مناسب برای قفل های قدیمی درب حیاط می باشد. با ابعاد تقریباً مشابه قفل های قدیمی درب حیاط نیاز به فرزکاری خاصی نیست و به آسانی می توانیم این قفل برقی را برروی درب عابر ساختمان نصب نماییم. بر خلاف قفل های غیر ایمن قدیمی، این قفل برقی Cisa ایتالیا مجهز به زبانه ضد سرقت می باشد و با ۳۰ ماه گارانتی در بازار کشورمان عرضه می گردد.

قفل برقی ریموت دار

 • کیفیت ساخت بالا و ۳۰ ماه گارانتی
 • سایز کوچک و شکل ظاهری مناسب در مقایسه با قفل برقی لاکپشتی
 • زبانه ضد سرقت جهت جلوگیری از باز نمودن درب با کارت ویزیت
 • امکان باز نمودن قفل توسط ریموت کنترل و سایر تجهیزات خانه هوشمند و اکسس کنترل ( اختیاری )
 • شاسی همسایز قفل های آیفونی قدیمی و امکان نصب بعنوان جایگزین با کمترین فرزکاری و تغییر دربعدم وجود مکانیزم فشار
 • معکوس جهت باز نمودن زبانه تحت فشار
 • عدم امکان باز نمودن درب ۳ قفله توسط ریموت کنترل ، آیفون و …
 • فنر زبانه بسیار محکم که در صورت نیاز به نصب آرام بند باید سرعت حرکت درب را زیاد نماییم که زبانه قفل بسته شود و در اینصورت درب کوبیده خواهد شد

 

قفل برقی ریموت دار

شماره های تماس گروه گارد (محافظت کاران) :

 • ۰۹۱۲۷۹۷۷۴۴۲

ایمیل:

کلمات کلیدی سئو :قفل برقی ریموت دار,قفل برقی,قفل ریموت دار,انواع قفلهای برقی ریموتی‬‎,قفلهای برقی ریموتی,قفل برقی ریموتی,محافظت کاران,گارد,قفل,قفل ریموتی,قفل برقی درب حیاط,قفل برقی سیزا ایتالیا,قفل برقی کاویان,قفل برقی یوتاب,محافظت کاران,گروه امنیت گارد,دزدگیرهای اماکن,سیستمهای اعلام حریق متعارف,دربهای ریموت کنترل ایتالیایی,شیشه های برقی تلسکوپی,تابلوهای تبلیغاتی,سیستمهای تقویت موبایل در نقاط کور,دوربین مدار بسته,دزدگیر اماکن,کرکره برقی,آیفون تصویری,سیستمهای اعلام واطفا حریق,موتور های توبلار و ساید,کیفیت موتور و گیربکس,سیستمهای تقویت موبایل,قفلهای برقی ریموتی,فعالیت های کاری گروه امنیت گارد,دوربیـن مداربسته HD,دوربین‌های مدار بسته,انواع سیستمهای ups

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *