تقویت آنتن موبایل در فضای باز توسط محافظت کاران

تقویت آنتن موبایل

محیط های واقع در نقاط کور از جمله کوه ها و نقاط صعب العبور به خاطر واقع شدن در نقاط کور ممکن است دارای مشکل آنتن دهی باشد . به وسیله ی استفاده از تقویت کننده های موبایل می توان به راحتی این مشکل را حل کرد .این شرکت با دارا بودن راه کارهای جامع و استفاده از ریپیترهای توان بالا می تواند پوشش موبایل را توسط تکرار کننده پرقدرت بصورت (محیط باز ,محیط بسته) مانند:.معادن ، سد ها ، سایت های نفت و گاز ، کارگاه ها و کارخانه ها و روستاهای فاقد آنتن دهی ایجاد نماید.

برای تقویت کردن انتن تلفن همراه در فضاهای بالای ۲۰۰۰ متر و مناطق برون شهری از جمله سدها،فرودگاهها،روستا ،معادن و دکل های نفتی و پالایشگاهها ،از سیستم های تکرار کننده انتن موبایل (mobile repeater) و بوسترموبایل(digital repeater) با توان بالا استفاده می شود.

این دستگاه های تقویت کننده آنتن با حداقل انتن ورودی شروع به کار می کند و در هر شرایط اب و هوایی به فعالیت خود ادامه می دهد و قابلت تنظیم اپ لینک (up link) و دان لینک (down link) را دارا می باشد. و همچنین در صورت عدم وجود دسترسی به برق با پنل های خورشیدی به کار خود ادامه می دهد.

این مدل تکرار کننده آنتن موبایل با قابلیت پوشش دهی فرکانس Gsm900 (همراه اول) , dcs 1800 (ایرانسل) مناسب فضاهای برون شهری و پروژه های outdoor ،روستاها و مناطقی که انتن دهی در انجا ضعیف و کلا انتن  وجود ندارد می باشد.

تقویت آنتن موبایل

شماره های تماس گروه گارد (محافظت کاران) :

  • ۰۹۱۲۷۹۷۷۴۴۲

ایمیل:

کلمات کلیدی سئو : تقویت آنتن موبایل,تقویـت آنتن موبایل در فضای باز,تقویت آنتن,محافظت کاران,گارد,گروه امنیت گارد,امنیت,تقویت امواج,تقویت امواج موبایل,امواج موبایل,ارتقاء آنتن موبایل,ارتقاء آنتن,ارتقاء موبایل,ارتقاء امواج موبایل,تقویت کردن انتن تلفن همراه,محافظت کاران,گروه امنیت گارد,دزدگیرهای اماکن,سیستمهای اعلام حریق متعارف,دربهای ریموت کنترل ایتالیایی,شیشه های برقی تلسکوپی,تابلوهای تبلیغاتی,سیستمهای تقویت موبایل در نقاط کور,دوربین مدار بسته,دزدگیر اماکن,کرکره برقی,آیفون تصویری,سیستمهای اعلام واطفا حریق,موتور های توبلار و ساید,کیفیت موتور و گیربکس,سیستمهای تقویت موبایل,قفلهای برقی ریموتی,فعالیت های کاری گروه امنیت گارد,دوربیـن مداربسته HD,دوربین‌های مدار بسته,انواع سیستمهای ups

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *