فروش و نصب تخصصی سایبانهای برقی توسط محافظت کاران

سایبان برقی

قیمت سایبان برقی مغازه به علت داشتن قابلیت های مختلف سایبان مغازه و انجام مانورهای مختلف تبلیغاتی سایبان اتوماتیک بر روی سایبان مغازه دارای قیمت های متفاوتی می باشد. سایبان مغازه بر اساس بودجه مشتریان عزیز طراحی و ساخته می شود. انتخاب جنس و کالیته سایبان مغازه، سایبان متحرک، سایبان اتوماتیک، سایه بان چتری و همچنین سیستم اتوماتیک سایبان مغازه دو فاکتور مهم در تعیین قیمت سایبان برقی مغازه می باشد. و در هر مورد سایـبان برقی محافظت کاران مشاوره و خدمات گسترده ای را با مشتریان عزیز ارائه می دهد. قیمت سایبان مغازه را از ما بخواهید و آن را با قیمت سایبان مغازه های دیگر برند ها مقایسه کنید.

سقف برقی جمع شونده و یا سقف متحرک جمع شونده که همان سقف جمع شونده نامیده می شود، سایبان متحرک و سایبان اتوماتیک محصول جدید سقف برقی محافظت کاران می باشد. تجربه موفق این در تولید و فروش سقف برقی، سقف متحرک و سقف جمع شونده ما را بر آن داشت تا مانند همیشه با ارائه بهترین کیفیت سقف متحرک و با حفظ قیمت ارزان و رقابتی، سقف برقی جمع شونده را در لیست محصولات و خدمات خود قرار دهیم.

سایبان چتری به جرئت می توان گفت بهترین سایبان برای فضای بیرونی، سایبان چتری می باشد. در انتخاب سایبان متحرک، سایبان چتری دو عامل در میان سایر عوامل سایبان اتوماتیک بیشتر تعیین کننده است: اول کیفیت سایبان چتری و دوم قیمت سایبان چتری. قیمت سایبان چتری بر اساس مواد بکار برده شده در ساخت سایبان متحرک، ساخت سایبان چتری و نیز امکانات سایبان چتری تعیین می شود. سایبان برقی محافظت کاران ارائه دهنده با کیفیت ترین سایبان اتوماتیک، سایبان متحرک و سایبان چتری می باشد.

 

سایبان برقی اتوماتیک

توضیح فارسی : محصول جدید این شرکت “سایـبان برقی” می باشد که بازار این محصول باتوجه به جدید بودن و ارائه با قیمت مناسب توسط این شرکت به سرعت درحال گسترش می باشد و مورد استقبال کارفرمایان محترم قرار گرفته است.
سایبان برقی در پارکینگ های رو باز جهت جلوگیری از تابش مستقیم نور آفتاب به اتومبیل ها ، حیاط منازل، محل بار گیری و تخلیه بار در کارخانه ها و کار گاه ها ، پوشاندن محیط جلوی رستوران ها و بستنی فروشی های بیرون بر جهت تسهیل ارئه سرویس به مشتریان، پوشاندن محوطه جلوی فروشگاه ها جهت جلوگیری از تابش نور مستقیم آفتاب و تسهیل بازدید ویترین توسط مشتریان و ……… می باشد.

ویژگی های این محصول به شرح زیر می باشد:

 • جلوگیری از تاثیر مستقیم آفتاب به داخل محل و بر روی ویترین فروشگاه ها
 • جلوگیری از بارش باران.
 • جایگزین مناسب برای پرده های دستی که در ساعاتی از روز باعث از بین رفتن دید داخل میگردد.
 • جلوگیری از تغییر رنگ پارچه ، فرش ، مبلمان و ….در مراکز فروش این محصولات .
 • قاببلیت ارائه در ۳۵۰ رنگ ساده و ترکیبی ( مثلا سفید و قرمز یا نارنجی و خاکستری و….. ).
 • قابلیت پرینت برروی آویز یا کل سایبان به عنوان یک المان تبلیغاتی.
 • قابلیت سفارش تا عرض۷mبصورت یک تکه.
 • قابلیت تنظیم زاویه بازشوی سایبان از حالت کاملا افقی تا زاویه دلخواه
 • قابلیت فرمان توسط ریموت کنترل یا سویچ دستی .
 • حداکثر بیرون آمدگی ۲.۳۵ و ۳.۵۰ از ابتدای شافت .
 • حداقل عرض ۲.۵۰

سایبان برقی

شماره های تماس گروه گارد (محافظت کاران) :

 • ۰۹۱۲۷۹۷۷۴۴۲

ایمیل:

کلمات کلیدی سئو : سایبان برقی,سایبان های برقی,سایبانهای برقی,سایبان برقی مغازه,سایبان ماشین,سایبان منزل,سایبان برقی ماشین,سایبان برقی منزل,سایبان مغازه,محافظت کاران,گارد,Canopy Electric,mohafezatkaran.ir,محافظت کاران,گروه امنیت گارد,دزدگیرهای اماکن,سیستمهای اعلام حریق متعارف,دربهای ریموت کنترل ایتالیایی,شیشه های برقی تلسکوپی,تابلوهای تبلیغاتی,سیستمهای تقویت موبایل در نقاط کور,دوربین مدار بسته,دزدگیر اماکن,کرکره برقی,آیفون تصویری,سیستمهای اعلام واطفا حریق,موتور های توبلار و ساید,کیفیت موتور و گیربکس,سیستمهای تقویت موبایل,قفلهای برقی ریموتی,فعالیت های کاری گروه امنیت گارد,دوربیـن مداربسته HD,دوربین‌های مدار بسته,انواع سیستمهای ups

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *